آیا لپ تاپ Acer مارک خوبی است – رتبه تجاری Acer در سال 2021

folder_openآموزش, مقالات

ایسر در حال حاضر یکی از بزرگترین برندهای لپ تاپ در بازار است. بسیاری از مردم به دلیل تنوع زیاد مدل های لپ تاپ ، برند ایسر را دوست دارند. ایسر دارای لپ تاپ های مقرون به صرفه برای دانشجویان و دانش آموزان و همچنین لپ تاپ های گران قیمت برای افرادی هستند که می خواهند ثروت خود را به نمایش بگذارند

اما آیا این همه آن چیزی است که وجود دارد؟ قیمت و انتخاب به تنهایی نمی تواند تایید کننده برند خوب باشد. بنابراین چه چیزی دقیقاً لپ تاپ ایسر را به یک نام تجاری شگفت انگیز تبدیل می کند؟ خوب ما اینجا هستیم تا بدانیم بنابراین بیایید با دانستن اینکه کامپیوترهای Acer از کجا آمده اند شروع کنیم.

چه کسی کامپیوترهای ایسر را می سازد؟

لپ تاپ های ایسر توسط شرکت ایسر ساخته می شوند. یک شرکت چندملیتی الکترونیک و فناوری اطلاعات. این شرکت توسط استن شی به همراه همسر و دوستانش تاسیس شد و آنها آن را مولتی تک نامیدند.

مولتی تک در تجارت یا ایجاد رایانه فعالیت نمی کرد ، بلکه بر ایجاد نیمه هادی ها و سایر قطعات الکترونیکی متمرکز بود. سرانجام این شرکت به اندازه ای بزرگ شد که بتواند رایانه شخصی خود را ایجاد کند و در 1987 نام خود را به Acer تغییر داد.

شرکت ایسر در حال حاضر یکی از بزرگترین برندهای سخت افزار کامپیوتر و لوازم الکترونیکی است. آنها همچنین یکی از بزرگترین مارک های لپ تاپ هستند که به خاطر لپ تاپ های ارزان و مقرون به صرفه خود شناخته می شوند.

آیا ایسر برای بازی خوب است؟

بله و خیر در صورت استفاده از لپ تاپ های ارزان قیمت و میان رده ایسر ، نه است. این لپ تاپ ها اغلب سخت افزار مناسبی دارند اما برای اجرای اکثر بازی های سطح بالا به اندازه کافی خوب نیست. از طرف دیگر لپ تاپ های بازی ایسر داستان متفاوتی دارند.

ایسر به دلیل داشتن لپ تاپ های گیمینگ فوق العاده ای که دارای مشخصات شگفت انگیز هستند ، مشهور است. همچنین دارای نامی است که با طراحی جالب آن مطابقت دارد ، “The Acer Predator”.

آیا لپ تاپ Acer مارک خوبی است – رتبه تجاری Acer در سال 2021

نقاط قوت کلیدی ایسر

قیمت و انتخاب شگفت انگیز : لپ تاپ های ایسر از لپ تاپ های ارزان قیمت و لپ تاپ های گران قیمت متفاوت هستند. آنها همچنین دارای لپ تاپ هایی هستند که برای استفاده خاص مانند لپ تاپ های هنری قابل تبدیل ، لپ تاپ های تجاری قابل حمل و لپ تاپ های مخصوص بازی طراحی شده اند.

قطعات را می توان به راحتی تعویض کرد : این مورد در مورد لپ تاپ های درجه یک صدق نمی کند اما لپ تاپ های ایسر معمولاً ارزان و مقرون به صرفه هستند. برخی از لپ تاپ های مقرون به صرفه دوام چندانی ندارند اما خوشبختانه قطعات آنها قابل تعویض هستند زیرا ایسر تعداد زیادی قطعه پشتیبان جاسازی دارد.

لپ تاپ های بازی شگفت انگیز : Acer9 به خاطر لپ تاپ های بازی Predator خود که از رقبای خود خسته می شوند ، مشهور است. این لپ تاپ ها دارای ویژگی های شگفت انگیزی هستند که به کاربران اجازه می دهد بازی های سطح بالا را به صورت رقابتی انجام دهند.

نوآوری های شگفت انگیزی را با مدل های جدید خود ارائه می دهد: ایسر می داند که نوآوری چیزی است که محصول آنها را متمایز می کند ، به همین دلیل است که بسیاری از لپ تاپ های ممتاز خود دارای نوآوری های کمی در اینجا و آنجا هستند که کارها را برای کاربران راحت تر می کند.

نقاط ضعف کلیدی ایسر

لپ تاپ های ارزان ممکن است بادوام نباشند : شما براساس مبلغی که می پردازید امکانات دریافت می کنید و لپ تاپ هایی که ارزان قیمت هستند معمولاً با دوام ساخته نمی شوند.درست هست که می توان به راحتی تعویض شود اما هنوز هم برای اکثر کاربران آن دردسر ساز است.

بررسی ها و امتیازات : داشتن ارزش و انتخاب زیاد می تواند کمی نتیجه معکوس داشته باشد. کمیت لزوماً به معنای کمیت نیست و نشان می دهد که همه لپ تاپ های ایسر استثنایی نیستند. اگر قصد خرید لپ تاپ ایسر دارید ، باید با دقت تحقیق کنید تا مطمئن شوید که در نهایت یک لپ تاپ غیر استاندارد خریداری نمی کنید.

لپ تاپ های ایسر با رتبه برتر

  • لپ تاپ باریک ایسر Aspire 5 – بهترین لپ تاپ زیر 500 دلار
  • لپ تاپ تبدیل Acer Spin 3 – بهترین برای هنرمندان
  • لپ تاپ مخصوص بازی Acer Predator Helios 300-بهترین لپ تاپ مخصوص بازی های درجه یک

آنچه نظرات مردم می گوید:

بسیاری از کاربران امتیازات بالایی به لپ تاپ های ایسر می دهند. اغلب نظرات نشان می دهد که مردم چگونه مقرون به صرفه بودن و گارانتی این برند را دوست دارند. آنها همچنین اشاره می کنند که خدمات مشتریان آنها در اکثر مواقع شگفت انگیز است.

مشتریانی که لپ تاپ های گیمینگ ایسر را خریداری می کنند ، حرف های خوب زیادی برای گفتن دارند. گیمرها از لپ تاپ های بازی خود لذت می برند زیرا دارای مشخصات شگفت انگیز و همچنین طراحی ظاهری متوسط هستند که به معنی تجارت است. مردم همچنین می گویند اکثر لپ تاپ های بازی ممتاز آنها مانند Acer Aspire VX 15 با دوام هستند و به آنها اجازه می دهد تا مدت طولانی دوام بیاورند.

Acer قطعاً یک مارک لپ تاپ با رتبه بالا است اما می تواند بهتر عمل کند. موفقیت آن از ارزش و انتخاب آن ناشی می شود . بسیاری از کاربران لپ تاپ های برترایسر و لپ تاپ های مقرون به صرفه خود را دوست دارند.

اکثر لپ تاپ های ایسر اگر استثنایی نباشند خوب هستند. با این حال ، برخی از لپ تاپ های ایسر کاملاً وحشتناک هستند و باعث از بین رفتن نام تجاری آن می شوند. ایسر با یکسری از مدلهای لپ تاپی که تولید می کند ، بسیار ضعیف عمل کرده است . آنها را باید متوقف کنند و بر بهبود مواردی که واقعاً مورد علاقه کاربران خود هستند تمرکز کنند.

طراحی (22/30)

هنگام طراحی ، ایسر یک بسته ترکیبی است. این از کیفیت مدل ترکیبی آنها ناشی می شود زیرا اکثر لپ تاپ های پایین تر آنها شبیه اسباب بازی های پلاستیکی هستند که نمره خوبی در طراحی آنها نمی دهد.

از طرف دیگر ، لپ تاپ های برتر آنها دارای طرح های درجه یک هستند که آنها را زیبا ، باحال و حرفه ای جلوه می دهد. یک مثال خوب برای این مورد ، Acer Swift 5 است ، یک لپ تاپ حرفه ای حرفه ای که بر حفظ بهره وری کاربران در طول روز تمرکز دارد. این لپ تاپ به دلیل طراحی بسیار نازک و سبک خود بسیار قابل حمل است و حمل و نقل آن بسیار راحت است. با وجود صفحه نمایش 15.6 اینچی ، تنها 2.20 پوند وزن دارد.

لپ تاپ های بازی ایسر نیز شوخی ندارند. آنها دارای این طراحی منحصر به فرد از نظر زیبایی هستند که باعث می شود شبیه زره آماده برای نبرد شوند. شما می توانید آن را از طراحی Acer Nitro 5 با رنگ قرمز و مشکی و لبه های کمی کج آن مشاهده کنید. مناسب نام “درنده” است.

ایسر برای طراحی خود نمره قبولی 22/30 دریافت می کند. تعداد زیادی طرح با کیفیت برای لپ تاپ های خود دارد ، متاسفانه بسیاری از لپ تاپ های دیگر آنها نمره کلی را پایین می آورند.

پشتیبانی و گارانتی (26/30)

ایسر به خاطر تیم پشتیبانی سریع و قابل اعتماد مشتری شناخته شده است. این شرکت بیشتر و بیشتر بر سیستم مشتریان تلفن خود تمرکز کرده است تا به صدها سوالی که در طول روز دریافت می کند پاسخ دهد.

اکثر کارکنان پشتیبانی مشتری آنها دوستانه و حرفه ای هستند. آنها می توانند به اکثر سوالات اولیه و متوسط بدون مشکلی که واقعاً خوب است پاسخ دهند. با این حال ، تیم پشتیبانی مشتری آنها در حل مسائل مهم چندان ماهر نیستند و باید آن را به متخصصان فناوری خود منتقل کنند.

ایسر تعداد زیادی قطعه قابل تعویض دارد مخصوصاً زیرا اکثر این قطعات مخصوص لپ تاپ های متوسط تا متوسط خود هستند که دوام زیادی ندارند. خوشبختانه قطعات بسیار ارزان هستند و بیشتر از همان ابتدا در دسترس هستند.

متأسفانه اکثر این مشکلات ناشی از نرم افزار خود Acer است زیرا اکثر لپ تاپ های رده پایین آنها دارای نرم افزارهای هستند که با گذشت زمان سیستم عامل آن را به شدت خراب می کند. خوشبختانه اکثر لپ تاپ های Acer دارای یک سال گارانتی هستند و شما می توانید این گارانتی را افزایش دهید تا سه سال به شرط پرداخت هزینه اضافی.

به طور کلی ، ایسر تیم پشتیبانی خوبی دارد که می داند در حال انجام چه کاری است و در مورد کارشان بسیار حرفه ای و مودب هستند. آنها همچنین دارای گارانتی بسیار محکمی هستند که می تواند سالها دوام بیاورد. هنگامی که صحبت از پشتیبانی و ضمانت نامه مشتری می شود ، Acer نمره مناسب 26/30 را دریافت می کند.

نوآوری (8/10)

ایسر اخیراً در زمینه نوآوری در لپ تاپ های بازی خود با ویژگی های جدید و راحت گام های زیادی برداشته است. مانند Predator Triton 900 با 2X Aeroblade 3D Fans که امکان خنک کردن لپ تاپ را برای یک روش پیشرفته و کارآمد فراهم می کند.

با صحبت از خنک کننده ، ایسر اولین لپ تاپ بدون فن 2 در 1 خود ، Acer Switch 7 Black Edition را عملی می کند. این لپ تاپ از یک روش خنک کننده پیشرفته به نام Liquid Loop استفاده می کند. این یک روش خنک کننده در آینده است که نیازی به فن خنک کننده ندارد. در عوض ، از تراکم و تبخیر مایع موجود در حلقه برای خنک کردن چشمگیر لپ تاپ استفاده می کند. با در نظر گرفتن این فناوری ، می توانید با طرفداران پر سر و صدا لپ تاپ و تجمع گرد و غبار خداحافظی کنید.

به طور کلی یکی از بزرگترین شکایات در مورد لپ تاپ های بازی ، طرفداران پر سر و صدا است. اگر ایسر بتواند Liquid Loop را بر روی لپ تاپ های بازی آینده خود پیاده سازی کند ، در این صورت آنها در قله بازی خود خواهند بود.

با در نظر گرفتن همه این موارد ، ایسر به دلیل نوآوری های خود نمره 8/10 دریافت می کند.

ارزش و انتخاب (30/30)

Acer احتمالاً یکی از بهترین انتخاب ها را از بین همه مارک ها دارد. آنها دارای لپ تاپ های ارزان قیمت هستند که نسبت به لپ تاپ های بازی درجه یک بسیار خوب عمل می کنند مانند Acer Predator Helios 300 که برای گیمرهای سخت بازی مناسب است. ایسر به سادگی دارای ارزش خوب و انتخاب لپ تاپ است.

آنچه واقعاً در مورد Acer عالی است قیمت آن است. حتی افراد فقیر و دانشجویانی که بدهکار هستند می توانند به راحتی لپ تاپ ایسر بخرند. یکی از ارزان ترین و در عین حال دارای رتبه بالا ، Acer C720-2844 است که تنها با 159.99 دلار به فروش می رسد ، این لپ تاپ ارزش نگاه کردن به آن را دارد. دارای 4 گیگابایت رم با پردازنده نسبتاً مناسب Intel Celeron 2955U Dual-Core 1.4GHz است. تنها مشکل ذخیره سازی آن است که فقط 16 گیگابایت حجم دارد. اما با قیمت 159.99 دلار ، این لپ تاپ معامله ای برای دانش آموزانی است که به شدت نیاز به کار در مدرسه دارند.

ایسر همچنین دارای لپ تاپ های میان رده ای مانند لپ تاپ Acer Aspire 5 Slim است ، این یک لپ تاپ سبک و قابل حمل با وزن 3.97 پوند است. Acer Aspire 5 Slim با وجود اینکه فقط 349.99 دلار فروخته شده است ، ظاهری ممتاز دارد. سایر ویژگی ها شامل صفحه کلید با نور پس زمینه ، AMD Ryzen 3 3200u قدرتمند و صفحه نمایش 15.6 است که نمایشگر آن را حداکثر می کند و به طور کلی برای تماشای فیلم و سریال مناسب است. این قطعا یکی از بهترین لپ تاپ های ایسر زیر 500 دلار است.

گذشته از Acer Aspire 5 Slim ، ممکن است بخواهید به Acer TravelMate P6 نگاه کنید. این لپ تاپ بیشتر مشاغل با قیمت بالاتر اما مشخصات بهتر از Acer Aspire 5 Slim است. Travelmate P6 بسیار باریک و آسان برای حمل و نقل ، یک لپ تاپ تجاری خوب برای حمل و نقل هنگام سفر در سراسر جهان است. این ساختمان با در نظر داشتن دوام ساخته شده است و باعث می شود بتواند در برابر ضربه ، باران و افتادن مقاومت کند. در نهایت ، عمر باتری قوی آن تا 12 ساعت است و مطمئن می شوید که می توانید حتی در روز بدون سوکت مجاور کار کنید.

ایسر حتی وارد لپ تاپ های قابل تبدیل شده است. یکی از قابل تبدیل ترین دستگاه های ایسر ، Acer Spin 3 است. قدرت و راحتی 14 اینچی. این لپ تاپ ممتاز حدود 799.99 دلار قیمت دارد اما قیمت آن نسبت به مشخصات آن ارزش دارد. این لپ تاپ قابل تبدیل با پردازنده نسل هشتم Intel Core i7 8565U و 16 گیگابایت حافظه DDR4 ، به شما این امکان را می دهد که اکثر نرم افزارهای رده بالا را بدون مشکل اجرا کنید. این قلم دارای قلم قابل شارژ است که می تواند برای هنرمندان خلاق مناسب باشد. و با عمر باتری 12 ساعته ، می توانید تمام روز را با این لپ تاپ قابل تبدیل در دست بکشید.

نکته آخر اینکه ایسر به خاطر لپ تاپ های مخصوص بازی خود معروف است. همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، Acer Predator Helios 300 جانور یک لپ تاپ مخصوص بازی است که برای گیمرهای سخت بازی مناسب است. این لپ تاپ ها از پردازنده 6 هسته ای Intel Core i7-9750H نسل نهم و NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Graphics با 6 گیگابایت رم مجازی استفاده می کنند. هنگام بازی کردن دیگر به عقب ماندگی یا لکنت زبان توجه نکنید زیرا Acer Predator Helios 300 به شما این امکان را می دهد که به صورت رقابتی و در بهترین حالت بازی کنید.

به طور خلاصه ، ایسر تقریباً همه نوع لپ تاپ را دارد. از قابل تبدیل به لپ تاپ های تجاری و از لپ تاپ های ارزان قیمت تا لپ تاپ های بازی درجه یک. نمره کامل 30/30 می گیرد.

نتیجه کلی (86/100)
با جمع آوری همه این نمرات ، Acer دارای نمره کلی 86 از 100 است. اگر مدرسه ای بود ، Acer نمره B دریافت می کرد. این یک مارک لپ تاپ شگفت انگیز با تنوع ارزش و فناوری های نوآورانه است. متأسفانه ، این برند هنوز مشکلاتی دارد ، مخصوصاً در مورد لپ تاپ های رده پایین ، که واقعاً چندان عالی نیستند.

درصورتیکه نیاز به تعمیر لپ تاپ خود می باشید شرکت اعتمادلپ تاپ این کار را بسیار سریعتر ، کم هزینه تر و بدون از دست دادن اطلاعات لپ تاپتان ، نسبت به سایر مراکز خدمات دیگر انجام می دهد.

Tags: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست