درباره ما
  1. خانه < درباره ما
  2. درباره ما

شرکت اعتماد لپ تاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسردرایران

مرکزتخصصی تعمیرات اعتماد لپ تاپ توسط گروهی جوان با پیشینه حرفه ای و تخصصی درزمینه تعمیرات لپ تاپ تاسیس گردیده است .

​​​​​​​اعتماد لپ تاپ ( نمایندگی لپ تاپ ایسر در تهران ) یکی از مراکز تخصصی و مجاز تعمیر لپ تاپ ایسر در ایران میباشد . کارشناسان مجرب مجموعه اعتماد لپ تاپ با یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تعمیرات لپ تاپ ایسر افتخار دارد تمامی خدمات فنی ، تعویض قطعات و ارتقا لپ تاپ های ایسر را برای شما مشتریان عزیز به انجام برساند . با توجه به حساسیت مادربرد و سایر قطعات لپ تاپ ایسر تخصص و مهارت در زمینه تعمیرات لپ تاپ مادربرد بسیار با اهمیت میباشد ​​​​​​​.

settings_input_antenna

ماموریت ما

ماموریت ما این است که بتوانیم خدمات خودرادرسطح کشورمان گسترده کنیم .

system_update_alt

چشم انداز ما

چشم انداز ما این است که تبدیل به شرکتی پیشرودرزمینه خدمات رسانی تعمیرات تخصصی لپ تاپ به مشتریان خودشویم.

stars

اهداف ما

هدف ما این است که بهترین خدمات رادرکوتاهترین زمان ممکن بابالاترین سطح کیفی ارائه نماییم.

لپ تاپ های ایسر خرابی های متعددی مانند مشکلات باتری ، داغ شدن بیش از حد مادربرد ، گرد و غبارو شکسته شدن صفحه نمایش گاه به گاه دارند. در مرکز خدمات تخصصی اعتماد لپ تاپ ، می توانید راه حل همه مشکلات دستگاه لپ تاپ خود را بیابید. ما همچنین بر خلاف سایر مراکز خدمات و مراکز خدمات رسمی که در صورت عدم انجام تعمیرات ، هزینه خدمات درخواست می شود ، تشخیص رایگان ارائه می دهیم.
مرکز خدمات تخصصی لپ تاپ ایسر

موسس این شرکت با بیش از 15 سال سابقه حرفه ای دراین صنف مشغول به فعالیت می باشند . ایشان باتجربه این سالها و دیدن دغدغه های مشتریان ، این شرکت را درجهت پرکردن جاهای خالی که دربازارتعمیرات لپ تاپ نادیده گرفته شده بود ، تاسیس نمودند .

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر

حسام حیدری

موسس ومدیرعامل
فهرست